De început
Salut, Eu sunt Sebi și acesta este locul în care eu voi mai scrie câte ceva din an în Paște, cum zice o vorbă românească. Cu puțin noroc, ai mai auzit de mine scriind pe un blog mai vechi. Am avut o pauză destul de lungă, dar încă mai am în sânge chestia asta cu online-ul și îmi e greu să o abandonez. Adevărul e că nici nu prea vreau asta, dar de cele mai multe ori duc lipsă de inspirație. Cel mai des mă vei găsi pe Facebook sau pe Instagram , locuri în care mai pun câte o poză de pe unde mai ajung. Mi-am descoperit de puțină vreme o pasiune pentru fotografia mobilă, și acolo mai postez din cadrele pe care le prind. Dar mai am momente când vreau să mai și scriu câte ceva. M-am gândit să folosesc secțiunea de "Notes" a facebook-ului, și să scriu acolo, dar parcă mă simt mai atras de un loc ca blogul decât de o pagină de Facebook. Totuși, te invit să mă cinstești cu un like acolo și un follow pe Insta, pentru că tot acolo vei vedea și art...