Postări

Se afișează postări cu eticheta inspirație

De început

Salut,      Eu sunt Sebi și acesta este locul în care eu voi mai scrie câte ceva din an în Paște, cum zice o vorbă românească. Cu puțin noroc, ai mai auzit de mine scriind pe un blog mai vechi. Am avut o pauză destul de lungă, dar încă mai am în sânge chestia asta cu online-ul și îmi e greu să o abandonez. Adevărul e că nici nu prea vreau asta, dar de cele mai multe ori duc lipsă de inspirație.      Cel mai des mă vei găsi pe Facebook sau pe Instagram , locuri în care mai pun câte o poză de pe unde mai ajung. Mi-am descoperit de puțină vreme o pasiune pentru fotografia mobilă, și acolo mai postez din cadrele pe care le prind. Dar mai am momente când vreau să mai și scriu câte ceva. M-am gândit să folosesc secțiunea de "Notes" a facebook-ului, și să scriu acolo, dar parcă mă simt mai atras de un loc ca blogul decât de o pagină de Facebook. Totuși, te invit să mă cinstești cu un like acolo și un follow pe Insta, pentru că tot acolo vei vedea și art...