S.T.A.R.T. 1027 - o altă perspectivă
Salut, Mă chinui de ceva vreme să scriu articolul ăsta. Și asta pentru că e destul de greu să exprimi în cuvinte multitudinea de întâmplări, sentimente, idei și tot ceea ce a însemnat și înseamnă START. Dar o să încerc totuși să o fac, pentru că știu că asta o să mă facă atât pe mine ca scriitor al poveștii să mă simt mai bine retrăind momente de acolo, cât și pe tine (considerând că cel mai probabil ai ajuns pe blog după ce ți-am dat eu linkul și am zis "Hei, am scris despre START", iar tu ai fost parte din organizare sau chiar participant**), și o să ne bucurăm amândoi și o să ne și motiveze să facem în așa fel încât într-un viitor nu prea îndepartat să ne reîntâlnim. ** - ăsta e motivul pentru care nici nu o să mă chinui să explic ce reprezintă S.T.A.R.T. , dar dacă chiar ești curios, poți da click pe nume și o să ajungi pe pagina oficiala ASMI unde e prezentat pe larg proiectul (sau pe poză și ajungi pe pagina de facebook) Proba...